Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Hadi Şile, Plastik Kapaklar Tekerlekli Sandalye Olsun

Hadi Şile, Plastik Kapaklar Tekerlekli Sandalye Olsun
Hadi Şile, Plastik Kapaklar Tekerlekli Sandalye Olsun

Şile Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte düzenlemiş olduğu projeye katkı sağlamak ister misiniz? Sadece plastik ve renkli kapaklarınızı biriktirerek, belirtmiş olduğumuz noktalara getirerek sizler de bu projemize destek olabilirsiniz.

Birilerine yardımcı olabilmek için onlarla aynı durumda olmamız gerekmiyor. Bu yüzden içtiğiniz su şişesinin ya da kullandığınız damacananın, zeytinyağınızın, meşrubatınızın kapağını atmak yerine biriktirirseniz, sizler de engelli vatandaşımızın hayatına özgürce devam etmesini, yaşadığı dünyayı keşfetmesini ve en önemlisi mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Toplamda 250 kg kapak toplanıldığında Şile’de bulunan 1 engelli vatandaşımız tekerlekli sandalyesine ve tıbbi malzemesine sahip olacak. ( Kaynak: Şile Belediyesi )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi