Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Ağva'da Durmadan Patlatılan Havai Fişeklerden Rahatsız Mısınız ?

Ağva'da  Durmadan Patlatılan Havai Fişeklerden Rahatsız Mısınız ?
Ağva'da  Durmadan Patlatılan Havai Fişeklerden Rahatsız Mısınız ?

Ağva'nın Sesi | Özel Haber Havai fişek; Havai fişekler estetik ve eğlence amaçlı kullanılan düşük patlayıcı güçlü piroteknik aygıtlardır. Havai fişeklerin en yaygın kullanıldığı alan havai fişek gösterileridir. Bir havai fişek olayı havai fişeklerin ürettiği efektlerin gösterisidir. Ağva'da yaz aylarında evlilik, eğlence vb. konularda patlatılan havai fişekler Ağva halkını isyan ettirdi.

Gece geç saatlerde durmadan patlatılan havai fişeklerden rahatsız olan Ağva halkı "Evlerimizde yaşlılarımız, çocuklarımız, hastalarımız var. Durmadan patlatılan havai fişeklerden dolayı ani şekilde gelen korkuları oluyor. İnsanlar ya kalp krizinden gitse kim verebilecek bunun hesabını" dediler.

Ağva'da  Durmadan Patlatılan Havai Fişeklerden Rahatsız Mısınız ?
Anket Sonuçları

Bunun üzerine Ağva'nın Sesi olarak da 28 Ağustos 2018 tarihinde facebook sayfamızdan bu sorunu takipçilerimize anket şeklinde sorduk. 167 kişi oy kullandı. %77 (128 kişi) EVET, %23 (39 Kişi) HAYIR cevabını verdi. Ankete göre de Ağva halkı havai fişekler için yetkililerden bir düzenleme bekliyorlar.
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi