Sponsor Reklam

Yerel Seçim

İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç; "İYİ Parti Olarak Seçime Hazırız."

İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç; "İYİ Parti olarak seçime hazırız."
İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç; "İYİ Parti olarak seçime hazırız."

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç ve partililer İlçede yayın yapan gazeteciler ile akşam yemeğinde bir araya geldiler. İlçe Başkanı Kahraman Koç yerel gazeteciliğin günümüz şartlarında ne derece zor olduğuna dikkat çekti.

İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç; "Şile gibi küçük yerlerde kamuoyunu bilgilendirmek üzere mücadele eden özellikle bugünün ekonomik şartları karşısında ayakta durmaya çalışan gazetecilerimizi şahsım ve tüm teşkilat mensubu arkadaşlarım adına gönülden kutluyorum. Elbette kutlamak olmaz siyasi onların yanında olmak gerekli maddi,manevi her konuda yerel gazetelerimizin yanında olmamız gerekliliğine inanıyorum" dedi.

Yerel Seçime Hazırız
İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç yerel seçimler hakkında yaptığı değerlendirmede şunları söyledi. “Önümüzde yerel seçimler var bizler İYİ Parti olarak seçime hazırız. Millet İttifakının bir parçası olarak Şile’de Parti büyüklerimiz bizlere İYİ Parti olarak adayınızla yola çıkın derlerse adayımız hazır. Ancak Cumhuriyet Halk Partisi adayının yanında olacaksınız denildiğinde elbette Millet İttifakını kazandırmak için var gücümüzle çalışacağız. Ama olur da bize adayınızla yola çıkın denilirse bizim adayımız; Hüseyin Özgür’dür" dedi.

( Kaynak: Şile Haberleri )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi