Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Şile'nin Kumbaba Mahallesini Mesken Tutan Hırsızlar Yakalandı

Şile'nin Kumbaba Mahallesini Mesken Tutan Hırsızlar Yakalandı
Şile'nin Kumbaba Mahallesini Mesken Tutan Hırsızlar Yakalandı

Şile’nin Kumbaba Mahallesinde özellikle yazlık evleri mesken tutan hırsızlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yakalandılar.

Edinilen bilgilere kısa bir sürede Kumbaba Mahallesinde yazlık olarak kullanılan oturulmayan evleri tercih eden hırsızlık çetesi kısa zamanda çok sayıda eve girerek Televizyon gibi ev eşyalarını alarak sırra kadem basıyorlardı.Bölgede yaşanılan hırsızlık olaylarının peşine düşen Şile İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri bölgede yaptıkları incelemeler sonunda 4 kişi oldukları belirlenen hırsızlık çetesini Pendik’te yakaladılar .

Gözaltına alınan hırsızlık şüphelilerinin İlçe Emniyet Müdürlüğünde sorgularının ardından Adliyeye sevk edildiler.Buradaki savcılık sorgularının ardından çıkartıldıkları mahkemede hırsızlık şüphelilerinden ikisi tutuklanarak cezaevine gönderildi diğer iki kişide denetimli serbestlik yasası uygulanarak serbest bırakıldı.

( Kaynak: Şile Haberleri )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi