Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Ağva'da Fener Alayi Düzenlendi

Ağva'da Fener Alayi Düzenlendi
Ağva'da Fener Alayi Düzenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99.yılı kutlamaları kapsamında Ağva Atatürk Ortaokulu ve diğer okullarında katılımıyla akşam Fener Alayı düzenledi.

Okullar bölgesinde başlayan Fener Alayına öğrencilerin yoğun katılım sağladığı dikkat çekerken yürüyüşe vatandaşlarda katılarak öğrencilere destek verdiler.Okul Bandosu eşliğinde Ağva Meydanına gelen yoğun kalabalık meydan kurulan ses düzeninden yankılanan marşlar eşliğinde havai fişek gösterisini izlediler.Gösteri sırasında kısa tatili fırsat bilen ve tatilini Ağva’da geçirmeyi tercih eden vatandaşlarda havai fişek gösterisini izlediler ve onlarda meydanda toplanan coşkulu kalabalığın arasına katılarak doyasıya eğlendiler.Havai fişek gösterisinin ardından 23 Nisan Bayram coşkusu çalan oyun havalarıyla birlikte arttı.Katılımcılar doyasıya eğlenirken bir kez daha Ağva’daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında renkli görüntüler yaşandı.

( Kaynak: www.silehaberleri.com )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi