Sponsor Reklam

Yerel Seçim

İki Gencin Alacak Kavgası Şile'de Son Buldu

İki Gencin Alacak Kavgası Şile'de Son Buldu
İki Gencin Alacak Kavgası Şile'de Son Buldu

İstanbul’dan gelerek Şile’ye yerleştikleri öğrenilen iki kişi arasında yaşanan alacak verecek meselesi kanlı bitti. C.Y.(17) VE E.Y.(17) arasında bir süredir süre gelen alacak-verecek konusu internette mesajlaşmaya, sonrasında ise telefonda küfürlü tartışmaya dönüşünce gençler Çayırbaşı mahallesi kırsalında beraberlerinde arkadaş grupları ile karşı karşıya geldiler.

Tartışma burada da devam etti. Çıkan arbede esnasında taraflardan E.Y. tartıştığı C.Y. yi arkasından bıçakladı. C.Y. Aldığı darbe ile Yere düşünce oluşan panik esnasında olay yerindeki tüm taraflar kaçarak uzaklaştılar.

Yaralı halde tek başına kalan C.Y. yi gören vatandaşların 112 ve Jandarmaya haber vermesi ile genç adam derhal Ümraniye Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralı taburcu edilirken, Şile Jandarmasının kısa sürede yakaladığı zanlı savcılık tarafından nöbetçi mahkemeye çıkartıldıktan sonra Maltepe Ceza evine gönderildi.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi