Sponsor Reklam

Yerel Seçim

ŞADER'da Süleyman Hilmi Eren Dönemi

ŞADER'da Süleyman Hilmi Eren Dönemi
ŞADER'da Süleyman Hilmi Eren Dönemi

Şilelilerin önemli hemşeri derneklerinden ŞADER 28 Nisan günü Ümraniye’de olağan kongresini gerçekleştirdi. Seçime tek listeyle giren eski başkanlardan gazeteci Süleyman Hilmi Eren tekrar başkan seçildi. 100 üyenin katıldığı kongrede ilk olarak faaliyet ve denetim raporları okunarak kabul edildi.

Belediye başkan adaylığı nedeniyle görevinden istifa eden son seçilmiş başkan Rahmi Çakar kongrenin açılış konuşmasını yaptıktan sonra ŞADER için en iyisini diledi.

Süleyman Hilmi Eren’in göreve getirildiği kongreye Şile’den de katılım oldu. MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak, CHP Şile İlçe başkanı İbrahim Çelik, Ümraniye CHP Meclis Üyesi Sacit Terzi, Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yıldız, Dudullu Esnaf Odası başkanı Mehmet Sami Yirmibeş ile bazı Şile Muhtarları da kongrede hazır bulundular.

Kongrenin sonunda bir konuşma yapan yeni başkan Eren, “ŞADER i daha iyi bir yere taşıyacağız. Değerli üyelerimizle hep beraber bu taşın altına elimizi koyacağız ve bu görevi hep birlikte bir kademe daha yukarı çıkaracağız” dedi.

Taze başkan kongrenin ardından Ümraniye ve Şile’de makam ziyaretlerine başladı.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi