Şile 7 Ekim Parkı 12.5 dönümlük alana yapılacak

Şile 7 Ekim Parkı 12.5 dönümlük alana yapılacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şile’nin sosyal donatı alanlarını güçlendirmek üzere 12.600 metrekarelik 7 Ekim Parkı’nın yapımı için ihaleye çıktı.

İBB Yapı İşleri Müdürlüğü 12 bin 600 metrekarelik alan üzerindeki 7 Ekim Parkı‘nın inşası, yapımı ve için düzenlenmesi için ihale yapıyor.

İhaleyi kazanan taraf ile sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer tesliminin yapılarak işe başlanacak ve park 210 takvim gününde teslim edilecek.

İhale 9 Şubat 2017 günü saat 10.00’da M. Nezihi Özmen Mahallesi Kasım Sokak No 62 Merter İstanbul adresindeki hizmet binasında gerçekleştirilecek.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel