Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Şile’ye Yatırım Yapılır Mı ?

Şile’ye Yatırım Yapılır Mı ?
İstanbul ilinin Anadolu Yakası bölgesinde yer alan Şile yatırım bölgesi olarak ,Galatasaray Spor Kulübü’nün de büyük bir yatırımla inşaat alanı aldığı söylentisiyle bölgenin geleceğine göz kırpıyor.

Şile bölgesinin bu zamana kadar yazlık ve turizm bölgesi olarak kullanıldığı biliniyor. Genellikle Restoran Otel Motel Pansiyon ve Piknik alanları olarak kullanılan bölge denize yakın konumu ile de bu yıl inşaat şirketleri tarafından incelendiği görülmektedir.

Çok az sayıda konut projesinin yer aldığı Şile bölgesinde yakın gelecekte neler yaşanacağı konusunda hepimiz merak içerisindeyiz. Ancak genel anlamda markalı konutlar üreten mega projeler üreten inşaat firmalarının da denize konumu olan lokasyonlardaki alanları en iyi projeler ile yatırım ve geri dönüşü yüksek kazançlar getirdiklerini de göz önünde bulundurmak gerekir. Mümkünse bu bölgelerdeki arsa yatırım fırsatlarını değerlendirmenizi öneririz. Turizm arsalarının ağırlıklı olduğu bölgede Turizm Otel işletmeleri ile de İstanbul çevresine yakın lokasyonda tatil yapmayı tercih edenlerin sık sık ziyaret edeceği bölgelerden biri haline gelebilir.
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi