23 Nisan'da Ağva'yı Keşfettik

23 Nisan'da Ağva'yı Keşfettik
17 Ocak 2017 Tarihinde kurulan Ağva'yı Keşfet sayfası İnstagram da kısa zamanda 4.500 takipçiyi geçti. Geceleri açmış olduğu canlı yayınlarla takipçilerine Ağva'yı tanıtmak adına sabah kadar hoş sohbeti olsun, gerekse içtenlik ile konuşması olsun kısa zamanda takipçilerin beğenisini kazanan sayfa takipçilerinden gelen yoğun istek üzere 23 nisan da bir kahvaltı organizasyonu ve Ağva'yı Keşif etkinliği düzenledi. 23 Nisan gibi güzel bir günde çocuklar gibi eğlendiler.

Havanın yağışlı olma sebebi ile sobalı bir mekanda köylerden gelen peynirler ve köy pazarından alınan sebzelerle bir nebi köy hayatı eşliğinde kahvaltı yaptılar. Takipçilerine sürpriz yapan Ağva'yı Keşfet sahibi Samet Can Toker, kahvaltının ardından keman ve darbuka çaldırarak ziyaretçilerini eğlendirdi. Kahvaltıdan sonra Kadırga Koyu, Kilimli Koyu gibi Ağva'nın en bilindik yerlerine giderek bu anı fotoğrafladılar. Orada da keman ve darbuka ile çocuklar gibi eğlendiler.

23 Nisan'da Ağva'yı Keşfettik


Ağva'yı Keşfet sahibi Samet Can Toker, ziyaretçilerine Hediyelik eşya turu ve ardından da Çorumlunun Yeri Gözleme Mantı evinde de Gözleme, Mantı ve doğal olarak yapılan turşularını yediler. Son olarak da Göksu Nehri kenarında bulunan Gizemli Nehir Otelde Kahve ikramı ile günü sonlandırdılar. Bu etkinliği beğenen takipçiler bir daha yapılmasını Samet Bey den rica ettiler.

Ağva'yı Keşfet sahibi Samet Can Toker Şunları söyledi; ''Bizi başından beri destekleyen Şile Ağva Köyleri Facebook sayfasına ve Ağva'nın Sesi adlı bölgesel haber gazetemize minnettarız'' dedi.

Aşağıdaki Sayfaları Takip Etmeyi Unutmayınız...
  

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel