23 Nisanda Şile Sokaklarında Şenlik Var

23 Nisanda Şile Sokaklarında Şenlik Var
Şile Belediyesi tarafından 2015 yılında birincisi düzenlenen ''23 Nisan anne sokakta şenlik var'' etkinliği bu sene de üsküdar caddesinde yapılacak. Önceki senelerde olduğu gibi birbirinden eğlenceli etkinlik atölyeleri bu sene de miniklerin ilgi odağı olacak.

23 Nisan Pazar günü saat 13.00’de Üsküdar Caddesi ve Belediye Meydanı üzerinde kurulacak 3 Boyutlu platform, kostüm standı, karikatür atölyesi, slime yapım atölyesi, yüz boyama atölyesi, Şile Bezi Çılgın Bebekler Atölyesi, rüzgar gülü atölyesi, büyülü gezegen yapım atölyesi, taş boyama atölyesi, seyyar tırmanma duvarı, kil heykel atölyesi, çim adam atölyesi, 3D roller coaster, sosis balon atölyesi, minik şefler atölyesi, Şile Bezi işleme atölyesi, miniklerimizin yeteneklerini geliştirecek.

Şile Belediyesi, şenlik kapsamında çocukların mutluluğu için her türlü ayrıntıyı düşündü. Cadde boyunca kurulacak stantların yanı sıra çocuklar için ücretsiz pamuk şeker, patlamış mısır ve daha birçok farklı ikramla beraber sahne gösterisi, illüzyon ve bubble show gösterileri ile çocuklar eğlenceye doyacak.

Geleneksel ''Anne Sokakta Şenlik Var'' Şenliği
Bu sene üçüncüsü yapılacak ve ‘Anne Sokakta Şenlik Var’ adı verilen etkinlikte çocukların son derece mutlu olduğunu gören Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, bu festivalin kalıcı hale getirileceğinin sözünü vermişti. Geleneksel hale gelen Anne Sokakta Şenlik Var etkinliği ile ilgili Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu:''2015’de 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında çocuklarımız için özel bir gün hazırladık ve çocuklarımızın bu şenlik kapsamında gönüllerince eğlenmesinden son derece mutlu olduk. Geçen sene ikincisini düzenlediğimiz ve bu sene üçüncüsünü düzenleyeceğimiz şenliğimizi de bu nedenle kalıcı hale getirdik. Minik kardeşlerimizin gönüllerince eğlenmesi, onların mutluluğunun yüzlerine yansıması bizleri gönülden heyecanlandırıyor, mutlu ediyor. Çocuklar bizim geleceğe en büyük mirasımız. Onların gelişimi, mutluluğu bizler için önemli. Bu sene üçüncüsünü düzenleyeceğimiz ‘Anne Sokakta Şenlik Var’ şenliğimize tüm velilerimizi çocukları ile birlikte davet ediyorum.''  ifadeleri ile sözlerini tamamladı.

23 Nisan'da Herkes Şile'de
Şile Belediyesi, Bu etkinliğe Şile değil tüm İstanbul'dan yoğun rağbet görmesini bekliyorlar. 23 Nisan günü çocuklar ve anne babalar için Şile Belediyesinin düzenleyeceği '' Anne Sokakta Şenlik Var'' etkinliği herkesi mutlu ve eğlenceli bir gün için iyi bir alternafit.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel