Ağva Neden Bu Kadar Meşhur ?

Ağva Neden Bu Kadar Meşhur ?
facebook twitter instagram e posta Diğer yazılar

Merhaba Değerli Okurlar, Başlıktan anlayacağınız üzere Ağva'yı meşhur yapan ne ? Ağva'yı meşhur yapan son zamanlarda yapılan projeler mi ? yoksa insanlar Ağva'yı doğası için mi geliyorlar ? Bu sorulara şimdi yanıt vereceğim. Ağva'yı meşhur yapan doğasıdır bu net bir şey, çünkü insanlar Ağva'ya gelmeden önce ufak bir araştırma yapıyorlar ve karşılarına çıkan ilk şey tabi ki güzel doğamız oluyor. Ağva'nın doğası bana göre hiçbir yerde yok. Peki şimdi bazıların bu yazımı okurken şunlara söylüyor olabilir; ''Kardeşim projelerin hiçbir katkısı yok mu ?'' diyenler olmuştur. Ben diyorum ki olmaz olur mu kardeşim o projeler Ağvamızın kalkınması için önemli etken ama doğa karşısında hiçbir fonksiyonu yok o projelerin, insanlar projeler için Ağvamıza gelmiyor. Şimdi son zamanlarda Şile ve Ağvamızı iyi bir şekilde tanıtan iki sayfa var. Bunlardan biri Şile Ağva Köyleri diğeri ise Ağva'yı Keşfet sayfalarıdır. Bu iki sayfa Şile ve Ağvamızı çok iyi şekilde tanıtımını yapıyor. Önceden Ağvamızın tanıtımını yapan işletmelerdi. Onlarda Ağva tanıtımı altında kendi işletmelerin tanıtımını yaparlardı.

Ama son zamanlarda bu iki sayfa gerek canlı yayınlarla gerekse doğa resimleri ile Ağvamızı bir kez daha tanıtmış oldular. Ama bu sayfalar tanıtım yaparken kendilerini ön plana atmamışlardır. Bu sayfaların amacı sadece Ağvamızı düzgün tanıtmaktır. Başka sayfalar gibi yok benim resmimi kullanmayın, yok Ağvalılara, Ağvalı olmayı biz öğrettik diyen sayfalar değildir. Şile Ağva Köyleri ve Ağva'yı Keşfet sayfaların resimlerini isteyen istediği gibi kullanabilir çünkü bu sayfaların amacı Ağvamızı tanıtmaktır, kendi reklamlarını yapmak değildir.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel