Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Şile Belediyesi Müzik Okulu Öğrencileri Anneleriyle Sahne Aldı

Şile Belediyesi Müzik Okulu öğrencileri Anneleriyle Sahne Aldı
Anneler Günü dolayısıyla dönem sonu kapanış konseri gerçekleştiren Şile Belediyesi Müzik Okulu öğrencileri, anneleriyle birlikte düet yaptı.

Şile Belediyesi Müzik Okulu öğrencileri ‘Anneler Günü’ anısına dönem sonu kapanış konseri gerçekleştirdi. 5 ile 15 yaş arası 29 çocuğun gerçekleştirdiği konser seyirciler tarafından büyük beğeni topladı.

Etkinlikte tüm öğrenciler teker teker performanslarını sergilerken en büyük sürpriz programın sonunda geldi. Sahneye davet edilen anneler çocukları ile birlikte düet yaptı. Anneler günü vesilesi ile düzenlenen bu etkinlikte annelerin çocukları ile yaptığı düet gecenin gözdesi olurken, çocuklarıyla aynı sahneyi paylaşan annelerin mutluluğu gözlerinden okundu.

Gecenin sonunda Şileli vatandaşlar ve aileler, böylesine güzel ve anlamlı bir program organize eden, başta Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu olmak üzere tüm Şile Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Gecede minik müzisyenlere sertifikalarını veren Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, “En önemli gururumuz çocuklarımız. Bizden sonraki nesillerin daha nitelikli daha iyi bir Şile’ye, bizden daha iyi şartlara kavuşması ümidindeyiz. Şile’de bizler insan odaklı yaşamanın ayrıcalığının farkındayız. Burada biz her şeyden ziyade hemşehriyiz, arkadaşız, dostuz, komşuyuz. Bu Şile olarak bizim ayrıcalığımız. Ümit ediyorum ki kıymet biliriz, çocuklarımız daha iyi bir Şile için bu emanetlere sahip çıkarlar. Şile Belediyesi Müzik Okulumuzun kuruluşundan bu güne emek veren herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza hocalarımızla gönüllülük esaslı müzik eğitimi veriyoruz. Müzik, sanat bizim toplumumuzun çok önemli bir ham maddesi. Öğrencilerimize müzik, spor, tarih ayırt etmeksizin eğitimlerinde katkı sağlamaktan onur duyuyoruz ve destek olmaya da devam edeceğiz. Bu sene anneler günü ile bu programı buluşturarak daha içten daha duygulu bir hale getirdik. Çocuklarımıza ve onlara inanan ailelerine teşekkür ediyorum. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” sözleri ile duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Kaynak :
http://beyazgazete.com/haber/2017/5/18/minik-muzisyenler-anneleriyle-sahne-aldi-3887570.html
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi