Körfez Ağva’ya Bu Yolla Bağlanacak

Körfez Ağva’ya Bu Yolla Bağlanacak
Körfez ilçesi ile Ağva arasındaki mesafeyi kısaltacak ve bölge ekonomisine katkı sağlayacak Ağva yolu için çalışmalar sürüyor.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran bu yılın ilk meclis toplantısında Körfez-Ağva arasında yapımı planlanan yol için Dikenli Köyü sınırındaki 34 bin metrekarelik ormanlık alandan yol izni alınması için yetki almıştı. İzinlerin alınması sonrasında Körfez ile Ağva arasındaki mesafeyi en aza indirecek yol için çalışmalar başlatıldı. 15 metre genişliğindeki yolun Dikenli Köyü sınırlarındaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz projenin bölgeye önemli katkılar sağlayacağını ifade ederek, “Ağva’ya ulaşımı kolaylaştıracak yol sayesinde köylülerimize de ekonomik anlamda ciddi katkı sunmuş olacağız” açıklamasında bulundu.Kaynak :

http://www.kocaelibarisgazetesi.com/guncel/korfez-agvaya-bu-yolla-baglanacak-h85896.html

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel