Şile'de 2'incisi Düzenlenen Kitap Festivali

Şile'de 2'incisi Düzenlenen Kitap Festivali
Şile'de 2'incisi Düzenlenen Kitap Festivali

Şile, 31. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve sanat Festivalinin ardından 28 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Şile, Kitap Festivaline ev sahipliği yapacak.

Bir birinden değerli yazarların katılacağı Deniz, Kum, Güneş ve Kitap sloganıyla Şile Kitap Festivali’nin 2. Sini düzenleyecek Şile Belediyesi, Tarih, Kültür ve Sanatın bir arada yaşadığı Şile’de Kitap okumayı sevdirmek, kitabın insan gelişimine önemini vurgulamak için okumanın, düşünmeyi ve anlamayı geliştireceği, insanlığı, milleti, tarihi, kültürü ve dünyayı anlamanın yolunun ise okumaktan geçtiği teması ile gerçekleştirilecek.

En Değerli 10 Gün, 18 Yazar
Kalemleri ile milyonları peşinden sürükleyen ve insanlığa sundukları eserleri ile 18 değerli yazar 28 Temmuz-05 Ağustos tarihleri arası Şile Limanında okurlarıyla buluşuyor. Söyleşilerin ve imza günlerinin olacağı Kitap Festivali boyunca 28 Temmuz’da Mv. İsmet UÇMA, Mv. Erol KAYA, Mv. Hulusi ŞENTÜRK, Mv. Cengiz AYDOĞDU, Mv. Mehmet MUŞ, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi YAZICI, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, 29 Temmuz Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU, Prof. Dr. Psikiyatrist Kemal SAYAR, 30 Temmuz Nurullah GENÇ, 31 Temmuz Wilco Van HERPEN, 1 Ağustos Hakan MENGÜÇ, 2 Ağustos İlknur BEKTAŞ, Savaş BARKÇİN 3 Ağustos Mehmet Ali BULUT, 4 Ağustos Erhan ALTUNAY, İlber ORTAYLI 5 Ağustos Erhan AFYONCU Şileli ve Ağvalı vatandaşlarla ve okurlarıyla buluşacak.

Şile'de 2'incisi Düzenlenen Kitap Festivali
Şile'de 2'incisi Düzenlenen Kitap Festivali

28 Temmuz - 05 Ağustos tarihleri arasında Şile Limanında gerçekleştirilecek 2. Şile Kitap Festivali’nde stantların açılışı 17.00’de söyleşiler ve imza törenleri ise 21.00’de gerçekleştirilecek.

Festival açılışı ise 28 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek.

( Kaynak: Şile Belediyesi )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel