Şile'de Denize Giren Suriyeli Vatandaş Boğuldu

Şile'de Denize Giren Suriyeli Vatandaş Boğuldu
Şile'de Denize Giren Suriyeli Vatandaş Boğuldu

Edinilen bilgilere göre; Olay Cumartesi günü havanın rüzgarlı olması nedeniyle denizde oluşan dalgalara aldırış etmeyen iki Suriye vatandaşı akşam saat 20.00 sıralarında Şile Ayazma plajı açıklarında denize girerek boğulma tehlikesi yaşadılar ve bir kişi cankurtaran ekipleri tarafından kurtarıldı ancak Amır Attar (20) isimli Suriye vatandaşı Karadeniz’de gözden kayboldu. Arama kurtarma ekiplerinin çalışmaları geç saatlere kadar sürdü.

Suriyeli Amır Attar’ın cansız bedeni olayın yaşandığı yerin yakınlarında gece 02.00 sıralarında bulundu. Olayla ilgili incelemeler sürüyor. Öte yandan hafta sonu tatili nedeniyle Şile sahillerine adeta akın eden vatandaşların denizin dalgalı olmasını umursamadan denize girmek ve güvenlik mantarlarını ısrarla geçtikleri dikkat çekti.

( Kaynak: Şile Haberleri )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel