Temmuz Ayında Şile Yeşilvadi'de Reebook Mudrace Heyecanı

Temmuz Ayında Şile Yeşilvadi'de Reebook Mudrace Heyecanı
Temmuz Ayında Şile Yeşilvadi'de Reebook Mudrace Heyecanı

Spor, çamur ve eğlencenin birleştiği koşu etkinliği Reebok Mudrace, 22 Temmuz 2018 Pazar günü, Şile Yeşilvadi'De sporseverlerle buluşuyor. Mudrace yarışlarının 7'incisi "Be More Human" mottosuyla insanı fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak geliştirmeye teşvik eden öncü spor markası Reebok ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Çocuklar için atölyeler, müzik performansları ve çeşitli workshopların yer alacağı etkinlik fiyatları 75 TL ile 180 TL arasında değişiyor.

Mud Race Nedir?
Çamur, su ve engeller ile daha eğlenceli ve yavaş hale getirilmiş bir koşu yarışıdır. Bazı yerlerde koşmak mümkün olmayabilir. Hızlı koşmak yetmez, çamurlanma cesareti ve engelleri aşma azmi gerekir. Kazanma hırsını değil, mücadele etme keyfini tetiklemeyi hedefler. Bitiren herkes kazanır, kategorilerde en hızlı 3 erkek ve kadın kürsüye çıkar.

Malzemeler
Çamurda koşmak çok fazla malzeme gerektirmez. Koşmak için uygun kıyafetleriniz tercihen ıslandığında hızlı kurumalı ve içine çamur dolup ağırlaşacak tarzda cepleri olmamalı.
Ayakkabılarınız; çamurda az kayan tabana sahip olursa yere daha az kapaklanırsınız! Bütün malzemeleriniz ıslanacak ve çamurlanacak: temizleyebileceğiniz veya eski rengine dönmezse üzülmeyeceğiniz ekipmanlar olsun! Elbette yanınızda herşey'in yedekleri olsun ki, eve dönerken oturduğunuz koltuğu kirletmeyin.

Nasıl Hazırlanmalı ?
Türkiye’nin ilk ve en keyifli çamur yarışında daha eğlenceli bir gün geçirmek için size yardımcı olacak, parkura daha kolay hazırlanmanızı sağlayacak bilgileri öğrenmenin tam zamanı!

Frequency over Duration : Uzun mesafe koşmaktansa kısa mesafeler belirleyip daha sık koşun. Haftada 4 kere 20 dakika koşmak haftada 1 kere 4 saat koşmaktan çok daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. Vücudunuzu aktif tutun ve bu antrenmana vücudunuzu alıştırın. Unutmayın koşmak acı verici olmak zorunda değildir. Bir ya da birkaç dakika rahat koşmak ve daha sonra 1 dakikalığına yürümek kalp ritminizi düşürecektir. Bunu 20-30-40 dakikaya ya da daha uzun süreye bağlayabilir ve yürüyüş-koşma başlangıcıyla çok daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Reebok Mudrace Türkiye sadece koşmaktan ibaret olan bir yarış değildir. Aynı zamanda tüm vücudunuzun parkur boyunca sürpriz elementlere dayanıklı olması gerekmektedir. Bu egzersizleri, yaptığınız alt ve üst vücut antrenmanlarına dahil edin.

Program
2018 Reebok Mud Race Programı
22 Temmuz
08:30 Kit Dağıtım Başlangıç
10:00 Start 5k Elit Atletler - 1.Seans 
11:00 Start 5k - 2.Seans 
11:30 Start Minik Maceracılar 7-12 Yaş - 1.Seans
11:45 Start Minik Maceracılar 4-6 Yaş - 1.Seans
12:00 Start 5k - 3.Seans
13:00 Start Minik Maceracılar 7-12 Yaş - 2.Seans
13:15 Start Minik Maceracılar 4-6 Yaş - 2.Seans
14:30 Start 5k - 4.Seans
15:00 Start Minik Maceracılar 7-12 Yaş - 3.Seans
15:15 Start Minik Maceracılar 4-6 Yaş - 3.Seans
16:15 Ödül Töreni

Önemli Hatırlatma
  • Geç Kayıt için son tarih: 20 Temmuz 2018 (etkinlik günü alanda, sınırlı sayıda kayıt imkanı olacaktır.)
(Kaynak: Reebok Mudrace)

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel