Ağva Kilimli Koyu Çöpler İçinde Kaldı

Ağva Kilimli Koyu Çöpler İçinde Kaldı
Ağva Kilimli Koyu Çöpler İçinde Kaldı

Şile - Ağva Kilimli Koyu’nda kamp kuranlar ve günübirlikçi turistlerin çöplerini bırakıp gitmelerine çevreciler tepki gösterdi. Kağıttan, pet şişeye, karpuz kabuklarından, kilime kadar sahilde bırakılan çöp yığınları görenleri şaşkına çevirdi. Bilindiği üzere Ağva yaz aylarında turistlerin uğrak yeri haline gelmektedir. Bu bayramda Ağva alışığın dışında bir insan seli yaşandı. 9 ay gibi uzun süre sonra iş yapan işletme sahiplerin yüzleri gülmekte. İnsanlar otel ve pansiyon dışında arabalarında veya kamp yaparak Ağva'da kendi çaplarında konaklamaya çalıştılar. Bu kendi konaklamaları Ağva'ya pahalıya patladı. Ağva kilimli koyunda kamp yaptığını sanan insanların bir çoğu Ağva kilimli koyunu çöplüğe çevirdiler. Ağva Kilimli koyunu gezmeye gelen "turuncukadraj" isimli instagram kullanıcının çekmiş olduğu videolar ne yazık ki insanların doğayı nasıl kirlettiklerine kanıt niteliğindeydi. "turuncukadraj" isimli instagram kullanıcı bu görüntüler karşısında şu açıklamayı bıraktı.

"O çok sevdiğimiz yerleri böyle pislik duyarsız insanlar yüzünden kaybediyoruz, sözde kampçılar bu tepeye gelip yiyip içip instagramlık poz verip arkasında bi dünya çöp bırakıp gidiyorlar. Burası Ağva Kilimli koyu. Burada ki bütün pislikleri toplayıp sizin çadırlarınızın içine atmak istiyorum iğrenç duyarsız insan müsveddeleri"


Ağva Kilimli Koyu Çöpler İçinde Kaldı
Ağva Kilimli Koyu Çöpler İçinde Kaldı


( Kaynak: https://www.instagram.com/p/Bmyx0BIhLuq/ )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel