Ağva'da Abdullah Durmaz Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti

Ağva'da, Tartıştığı Kişiyi Kurşun Yağmuruna Tutarak Öldürdü
Hayatını Kaybeden Abdullah Durmaz
Ağva'da traktörle geldiği otoparkta tartıştığı Abdullah Durmaz'ı kurşun yağmuruna tutarak öldürdüğü ileri sürülen Ali Osman Ü. gözaltına alındı. Olay, 07.08.2018 tarihi saat 20.30 sıralarında Ağva Meydanında bulunan bir otoparkta meydana geldi.

İddiaya göre, traktörle otoparka gelen Ali Osman Ü. daha önce aralarında arazi meselesi yüzünden husumet olduğu belirtilen Abdullah Durmaz ile tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine belindeki silahı çıkaran Ali Osman Ö., Abdullah Durmaz'ı kurşun yağmuruna tuttu. Vücudunun çeşitli yerlerine 6 kurşun isabet eden Abdullah Durmaz, olay yerinde hayatını kaybetti. Şüpheli Ali Osman Ü. geldiği traktörle kaçarak uzaklaştı. Bildirilmesi üzerine olay yerine sevk edilen jandarma ekipleri, cinayetle ilgili çalışma başlattı. Yapılan çalışmada, Ali Osman Ü. daha fazla uzaklaşamadan yakalanarak gözaltına alındı. Abdullah Durmaz'ın cansız bedeni olay yeri ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından, Şile Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Şüphelinin, Ağva Jandarma Karakol Komutanlığında ki işlemleri sürüyor.Ağva'da, Tartıştığı Kişiyi Kurşun Yağmuruna Tutarak Öldürdü
Saldırıyı Yapan Kişi Ali Osman Ü.

Haber: Nurcan KIRCALI - Ali Kerem BENGİ
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel