Meteoroloji'den Son Dakika Hava Durumu Uyarısı !

Meteoroloji'den Son Dakika Hava Durumu Uyarısı !
Meteoroloji'den Son Dakika Hava Durumu Uyarısı !

Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarısı ! Sağanak yağışlar geliyor. Bugün hava durumu nasıl ? 9 günlük Kurban bayramı tatili ülkemizin bir çok yerinde güzel ve sıcak hava ortamında geçti. Meteorolojinin İnternet sitesinden yapılan açıklamada sağanak yağışların yaşanacağı belirtildi. Meteoroloji'den kuvvetli ve sağanak yağışlar için vatandaşlar uyarıldı. Ağustos ayının bitmesiyle birlikte yağışlı havalar etkisini göstermeye başlayacak. Kurban bayramında sıcak olan hava yerini bugünden itibaren sağanak yağışa bırakacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve batı kesimleri ile Doğu Akdeniz'in parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın kuzey ve doğusu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Başta İstanbul olmak üzere Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde 3 gün boyunca sağanak yağışların etkili olacağı belirtildi.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi web sitesine göre Şile'de 5 günlük hava tahmin durumu aşağıdadır;
Meteoroloji'den Son Dakika Hava Durumu Uyarısı !
Meteoroloji'den Son Dakika Hava Durumu Uyarısı !

(Kaynak: mgm.gov.tr )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel