Sponsor Reklam

Yerel Seçim

8720 Numarasından Gelen Sms Mesajı Kimden Geliyor ?

8720 Numarasından Gelen Sms Mesajı Kimden Geliyor ?
8720 Numarasından Gelen Sms Mesajı Kimden Geliyor ?

Seçim sürecinin başlamasıyla birlikte bir çok alanda çeşitli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir çoğunun ise herhangi bir şekilde hiç bir Siyasi Parti ile bağı yok. Gönderilen Sms’ler, atılan mailler ve düzenlenen çeşitli anketlerden Partilerin hiç haberi yok.

Yine benzer şekilde bugün Şile veya Ağva'lılara 8720 Sms numarasından ulaşan SMS’ler sonrası, Şile’de bazı Belediye Başkanlığı aday adayları gerek mesaj yoluyla gerekse sosyal medya üzerinden destekçilerine mesajlar atarak kendilerine destek istediler.

8720 SMS Numarasından Gelen Mesajın Hiç Bir Parti ile Alakası Yok
8720 numarasından gelen mesajların AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, BBP veya Saadet Partisi ile herhangi bir ilgisi yok. Bu yöntemler özel sms şirketlerinin para kazanma tuzağı…

8720 ile gelen mesaj şöyle: "Yerel seçimlerde ŞİLE Belediye Başkanı sizce kim olmalı? BU MESAJI SAAT 21.00'A KADAR ÜCRETSİZ CEVAPLAYARAK ANKETE KATILABİLİRSİNİZ. SİYASAL ARAŞTIRMA B001"
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi