MHP, Şile'de Belediye Başkanı Adayı Çıkarmayacak

MHP, Şile'de Belediye Başkanı Adayı Çıkarmayacak
MHP, Şile'de Belediye Başkanı Adayı Çıkarmayacak

Bugün saat 13 civarlarında sosyal medya'dan MHP ilçe başkanlığından yapılan açıklama da partinin Şile'de belediye başkan adayı çıkartmayacağı duyuruldu. MHP ittifak gereği AK Partiyi destekleyecek. ( Bakınız )

MHP, Şile'de Belediye Başkanı Adayı Çıkarmayacak

MHP Şile İlçe Başkanın Sosyal Medyadan yapmış olduğu açıklama;
MHP, Şile'de Belediye Başkanı Adayı Çıkarmayacak

MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Picak; "Milliyetçi Hareket Partisi Şile Ilçe teşkilatı olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin ve Genel Merkezimizin aldığı kararlara sonuna kadar bağlıyız. Bizim partimiz Milliyetçi Hareket Partisi. Siyasi rakiplerimiz( hangi parti olursa olsun) doğru yaptığı sürece destekleriz. Yanlış yaparsa aslanlar gibi karşısında dururuz. Şile mizin ve köylerimizin bugüne kadar nasıl haklarını savunduysak,aynı şekilde hep yanlarında olacağimizin sözünü veriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin son kalesi MHP. Bizler partimize zarar getirecek eylem söylem içinde kesinlikle olmayız. Saygılarımla" dedi. ( Bakınız )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel