AK Parti Şile İlçe Başkanlığına Erdoğan Akgül Atandı

AK Parti Şile İlçe Başkanlığına Erdoğan Akgül Atandı
AK Parti Şile İlçe Başkanlığına Erdoğan Akgül Atandı

Ak Parti Şile İlçe Başkanlığı görevini uzun yıllar sürdüren ve 31 Mart Yerel seçimlerinde Şile Belediye Başkan adayı olan İlhan Ocaklı’nın yerine teşkilat başkanı olan Erdoğan Akgül İlçe Başkanı olarak atandı. Atamayla ilgili Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“İlçe Belediye Başkan Adayı olan Şile İlçe Başkanımızın yerine, Genel Merkezimizle yapılan istişareler neticesinde, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla Erdoğan Akgül kardeşimiz İlçe Başkanı olarak atanmıştır. Hayırlı olsun.” dedi.

AK Parti Şile İlçe Başkanlığına Erdoğan Akgül Atandı
AK Parti Şile İlçe Başkanlığına Erdoğan Akgül Atandı
Erdoğan AKGÜL Kimdir ?
1978 Şile Doğumlu olan Erdoğan Akgül, Doğancılı Mahallesinde ikamet etmekte. İlkokulu Doğancılı Köyü ilkokulunda okudu. Üsküdar imam hatip lisesinden 1994 yılında mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. Şuanda aile şirketinde çalışmakta. Evli ve 3 çocuk babası.

( Kaynak: Twitter )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel