Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Ağva Mahalle Muhtar Adayı Mustafa Demirel

Ağva Mahalle Muhtar Adayı Mustafa Demirel
Ağva Mahalle Muhtar Adayı Mustafa Demirel

1970 İstanbul doğumluyum, Bakırköy Endüstri Meslek Lisesini okudum. Evli ve 4 çocuk babasıyım, 1995 yılından bu yana 24 yıldır Ağva da ikamet etmekteyim ve 16 yıldır esnafım. Bilgisayar operatörlüğü, İnternet Kafe, bilişim ve donanım, reklam işleri ile uğraşmaktayım.

Ağva'ya hizmet gönül işi, doğasından, denizinden ve en çok da huzurundan faydalandığım Ağva'ya borçluyum, bu yüzden bu hizmete talibim.

"Ağva'mız İçin Fikirler Üretiyoruz"
Ağva'lı olmak aynı zamanda onun için kafa yormayı da gerektiriyor. Sadece Oturan, makam, mevki için değil, Ağva için projeler üreten muhtar adayı olmayı amaçladım.

Ağva Teleferik ve Seyir Terası
Bayrak tepesinden başlayıp karşı fenerin üstüne manzara seyrederek teleferikle ulaşım, seyir terasında çay bahçeleri, hediyelik eşya satışıları, satış yerleri, yöresel yemekler ve köy fırını güneşin batışını keyifle seyretmek. Teras bölgesinden, Doğa Yürüyüşü (Trekking), Atv turları, kilimli sahiline geçişler karşılıklı harika bir güzergah olacaktır.

 

Sosyal Medya Hesapları;
Facebook : facebook.com/agvamahallesi
İnstagram : instagram.com/pilotlike
Twitter : twitter.com/agvamuhtaradayi
E-posta : pilotlike@gmail.com
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi