Ağva’nın En Genç Muhtar Adayı Ömer Faruk Yılmaz

Ağva’nın En Genç Muhtar Adayı Ömer Faruk Yılmaz
Ağva’nın En Genç Muhtar Adayı Ömer Faruk Yılmaz

12 Temmuz 1990 yılında Ağva’da doğdum ve gençlik yıllarımı Ağva’da geçirdim. Ailem 40 yılı aşkın bir süredir, Ağva’da ticaret ile uğraşmakta, bu sebeple her kesimden insanlarla diyalog halindeyim.

Çocukluğumdan beri Ağva’nın problemlerini ve bu problemlerin çözümünde öncülük etmesi gereken muhtarlık kurumunun pasivize konumda olmasını tecrübe ettim.

Uzun yıllar bu acı tecrübeye ortak olduğumuz dost, arkadaş ve hemşerilerimizin desteğini yanımıza alarak muhtarlık kurumunu ayağa kaldırmayı hedefliyoruz.

Bu hedefe yürürken yanımızda olan insanların tecrübesiyle gençliğin dinamizmini birleştirerek akılcı, aktif ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Ağva’da aktif siyaset yürüten tüm partiler ve Ağva halkından aldığımız güzel tepkilere baktığımız da doğru yolda yürüdüğümüz inancındayız.

Bu yolda yürürken kurmuş olduğumuz sosyal medya ve reklam ekibimiz, saha çalışanlarımız ve sponsorlarımızla ekonomi, eğitim, spor ve sosyal hayat konularında yeni projeler ve iyileştirmeler üzerinde yoğun bir tempo ile çalışmaktayız.

Ağva’yı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için çıkmış olduğumuz bu yolda fikir birlikteliği yapacağımız her kesimden destek ve görüşleri beklemekteyiz.

Saygılarımla…

Ömer Faruk YILMAZ
Ağva Merkez Mahalle Muhtar Adayı

Sosyal Medya Hesapları;
Facebook : https://www.facebook.com/omeryilmazagva/
İnstagram : https://www.instagram.com/omeryilmazagva/

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel