İBB Tanzim Satış Noktası Şile'de Açıldı

İBB Tanzim Satış Noktası Şile'de Açıldı
İBB Tanzim Satış Noktası Şile'de Açıldı

Sebze meyve fiyatlarını düşürmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından 34 ilçede 50 tanzim satış noktası hayata geçirilirken arasında Şile’nin de bulunduğu üretim yapılan bazı ilçelerde tanzim satış olmayacağı açıklanmıştı. Tanzim satışların bulunmadığı diğer ilçeler Arnavutköy, Adalar, Silivri ve Çatalca.

17.02.2019 Pazar günü itibarı ile Şile eski Pazarsokağı açık otoparkta İBB’nin tanzim satışları başladı. Belediye anonsları ile halka duyurulan tanzim satış noktasında vatandaşlar ilgi gösterdi.

Vatandaşların tanzim satış noktasından alışveriş yapmak için sıraya girerek kuyruk oluşturması dikkat çekti. Tanzim satış noktalarında ilk etapta domates, salatalık, ıspanak, patates, soğan, patlıcan ve biber satışı yapılıyor.

( Kaynak: www.bizimhabersile.com )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel