İYİ Parti Şile Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar; 'En Çileli Adaylık Serüveni Benim Adaylık Serüvenim'

İYİ Parti Şile Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar; 'En Çileli Adaylık Serüveni Benim Adaylık Serüvenim'
İYİ Parti Şile Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar; 'En Çileli Adaylık Serüveni Benim Adaylık Serüvenim'

Şile İYİ Parti Belediye Başkan Aday’ı Rahmi Çakar 3 Şubat Pazar günü Saat 15:00’de Değirmen Otel’ de yapılacak olan Tanıtım Toplantısı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Şile İyi Parti Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar Açıklamasında ;
''Türkiye de yerel ittifak yokken ben MHP’den aday oldum. Ben aday olunca Şile insanı ile gönül ittifakını oluşturacağımıza birlik ve beraberlik içinde bu ilçeyi yöneteceğimize emindim.Ülkenin genel durumu olayı Şile ‘de de yerel ittifaka taşıdı .Sonra alınan karar ile yerel ittifakta da Şile MHP ‘si AK Partiyi destekleyeceğini açıkladı;tabi ister istemez bir boşlukta kaldım ;boşlukta kalmış olmak demek aman illa bir yerden aday olayım diye değil di ,tüm arkadaşlarla zaten bu sürecide konuşmuştuk.Şile de İyi Partinin kurulmasında öncü olan Hüseyin Özgür ve Şile İyi Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç bana adaylık teklifi ile geldiğinde hep beraber bir kamuoyu araştırması yapalım dedim.Bunun sonuncunda Şile için ,hizmet için .siz hemşerilerimiz için bu imkanı bana Şile İyi Parti sundu .Şile İyi Parti Belediye Başkan Adayı oldum.Sevdalısı olduğum Şile için ben bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen ve esirgemeyecek herkese teşekkürlerimi iletiyorum.'' dedi.

AÇIKLAMA VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

( Kaynak: Bizim Haber Şile )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel