Sponsor Reklam

Yerel Seçim

Şile'de Yardım Sevenler Gecesi

Şile'de Yardım Sevenler Gecesi
Şile'de Yardım Sevenler Gecesi

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Şile Şube Başkanlığı geleneksel olarak düzenlenen yemekli davet organizasyonunu Değirmen Otel’de gerçekleştirdi.

Gecede dernek çalışmaları hakkında yönetim kurulu adına konuşan Pembe Pişirgen “Gönüllü yardım sevenlerin desteklerine her zaman yanlarında olduklarından dolayı teşekkürlerini iletti.Ayrıca bir önceki yemekli toplantıda açıkladıkları Fatih Sultan Mehmet Hastanesinin 24 adet odasının yenilenme çalışmaları ve Koşu Yolu Kalp Damar Cerrahisi Servisinin yenilenmesi çalışmalarına katkı sağlayacağımızı belirtmiştik.Çok şükür sorumluluğunu üstlendiğimiz bu görevimizi de başarıyla sonlandırırken her iki hastanemizden aldığımız teşekkür belgelerini de sizlerin huzuruna getirerek sizlerle paylaşmak istedik” şeklinde konuştu.

Değirmen Otelde düzenlenen geceye İlçe Garnizon Komutanı Hava Sv.Kd.Alb. Ali Beşir,yardım sever davetliler,Ak Parti Şile İlçe Başkanlığı temsilcileri,Cumhur İttifakı Ak Parti Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı,İYİ Parti Şile İlçe Başkanlığı temsilcileri ve İYİ Parti Şile Belediye Başkan adayı Rahmi Çakar'da katıldı.

( Kaynak: www.silehaberleri.com )
Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Şile Ağva Köyleri | Şile Haberleri | Bizim Haber Şile | Şile Belediyesi