AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun Ağva'da

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun Ağva'da
AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun Ağva'da

Fatih Süleyman Denizolgun kimdir? AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun nereli? İçişleri Komisyonu üyesi olan Fatih Süleyman Denizolgun’in hayatı...

AK Parti eski milletvekili Mehmet Beyazıt Denizolgun'un oğlu olan Fatih Süleyman Denizolgun, Süleymancılar cemaatin rahmetli lideri Arif Ahmet Denizolgun'un da yeğenidir. Fatih Süleyman Denizolgun 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1. Bölge Bölgesi, 15'nci sıradan milletvekili olarak Meclis’e girdi. Fatih Süleyman Denizolgun 1987 yılında İstanbul Üsküdar'da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Fatih Süleyman Denizolgun, Yüksek lisans eğitimini de yine İstanbul Teknik Üniversitesinde, inşaatın bir kolu olan, Hidrolik ve Su Kaynakları bölümünden mezun olup, yüksek inşaat mühendisi oldu. Fatih Süleyman Denizolgun 3. Köprü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün de içinde bulunduğu, KMO (Kuzey Marmara Otoyolu) Projesinde, işin projeciliğini yapan firmada, KMO projesinin koordinasyonundan sorumlu olarak 3 yıl çalıştı. Fatih Süleyman Denizolgun Çeşitli bölgelerde müteahhitlik ve gayrimenkul yatırımları yapmaktadır. Ayrıca aile şirketlerinde idareden sorumludur. 2012-2016 yılları arasında, 4 dönem boyunca, AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları’nda İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendi. 2016-2018 yılları arasında ise AK Parti İstanbul Gençlik Kolları’nda İl Yönetim Kurulu üyeliği görevini ifa etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Fatih Süleyman Denizolgun, seçim çalışmaları ve halkın derdini dinlemek ve çözüm bulmak için Ağva'ya geldi. Fatih Süleyman Denizolgun Ağva'da ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Fatih Süleyman Denizolgun sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalarda ise; "Şile'mizin güzide beldesi Ağva'da vatandaşlarımızla bir araya geldik. Dertlerini, sıkıntılarını dinleyip çözüm yolları aradık. Birlik olup çalışarak tüm engelleri aşacağız. " dedi.

Fatih Süleyman Denizolgun ; "Ağva'da yaşayan kıymetli vatandaşlarımıza ev ziyaretlerinde bulunup kendileriyle hasbihal ettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Birliğimizi sağlayan gönül köprülerimizi sohbetle, muhabbetle yine bir olup kuracağız." dedi.

( Kaynak: Fatih Süleyman Denizolgun Kimdir )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel