Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı; "Ağva'ya 3'üncü Doktorumuz da Geliyor Hayırlı Olsun"

Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı; "Ağva'ya 3'üncü Doktorumuz da Geliyor Hayırlı Olsun"
Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı; "Ağva'ya 3'üncü Doktorumuz da Geliyor Hayırlı Olsun"

Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle çalışmalarına hızlı ve yoğun şekilde devam eden Cumhur İttifakı Ak Parti Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı beraberinde Ak Parti, MHP ve BBP İlçe başkanları ve Meclis Üyesi Adaylarıyla Kalem köy Mahallesini ziyaret etti.

Ev sahibi olarak Kalem köy Mahalle muhtarı Sami Sönmez selamlama konuşmasında katılımcılara hoş geldiniz diyerek köylerini ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirtti.

Cumhur İttifakı Ak Parti Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı’da konuşmasına bizim siyasetimizde çamur at izi kalsın yok sözleriyle başladı. Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı;

"15 yıldır Ak Partinin Şile’ye hizmet anlayışında siyaset arenasında İlçe Başkanıyken bugün karşınıza Cumhur İttifakı Ak Parti Şile Belediye Başkan Adayı olarak çıkmış bulunuyorum. Bizim niyetimiz hayr, akıbetimiz de hayr olur inşallah, Kalem köy de vereceğim mesajların yada müjdenin önemli olduğunu düşünüyorum. Ağva’da her geldiğimizde hastane ile ilgili doktor ile ilgili sorunlar iletilmekteydi. 112 sıkıntımız vardı. 30 bin kişiye bir ambulans düşmesine ve o günkü İl Sağlık müdürünün fazla sıcak bakmamasına rağmen Sağlık Bakanımızın oluru ve Cumhurbaşkanımızın emirleriyle Ağva’da 112 istasyonunu oluşturduk.1 doktor varken ikiye çıkardık.Şimdi geçen toplantıda da konuştuk ve 3. Doktorumuz da geliyor hayırlı olsun. Ayrıca ben netleştirmeden bir şey söylemek istememiştim.Ama net bilgi geldi ve buradan müjdeyi veriyorum ki Ağva’da bundan sonra en az üç doktor,yaz aylarındaki nüfus artışından dolayı ilave bir doktor daha,dört yardımcı sağlık personeli, ebe, hemşire, 7/24 hizmet verecek" dedi.

Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı; "Ağva'ya 3'üncü Doktorumuz da Geliyor Hayırlı Olsun"
Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı; "Ağva'ya 3'üncü Doktorumuz da Geliyor Hayırlı Olsun"

İlhan Ocaklı sağlık ile ilgili verdiği müjdenin ardından konuşmasına şöyle devam etti,

 "Hükümet olmazsa olmaz. Bu işin en büyük parçası.Bakın maceraya girmenin bir anlamı yok. Devlet olmadan, Büyükşehir olmadan bizim burada hizmet vermemiz çokta kolay değil. Kalem köy Mahallemizde talepler var.Muhtarımızla görüştük. Bu talepleri ancak biz yaparız. Özellikle şunu yaparız,bunu yaparız diyenlere seslenmek istiyorum. Hizmetin yeri belli.İnsanları kandırmaya gerek yok. Şile’yi, Ağva’yı maceraya sürüklemenin hiç gereği yok.

Şile’ye, Ağva’ya, Mahallelerimize yapılan yatırımları hükümet, büyükşehir ve yerel belediyenin birlikteliği olmadan alamazdık. Kalem köy desteğini bizden hiç esirgemedi. Bundan sonra da esirgemeyeceğine olan inancımız tamdır.Dünü de biliyoruz bugünü de biliyoruz. Eski Belediye ile ilgili tecrübeleri biliyoruz. Maaşlar verilemiyordu.Yüz küsur tane personel kapının önüne konulmuştu. 9 ay maaşını alamayanlar vardı.Şimdi ise anlatılıyor ki yasa var, anayasa var, 85 milyon bütçe var sanki para varmış gibi. Öyle değil bu işler, yapılacak yatırımlar ortaya konur, maliyetler ortaya konur, bütçede denklik sağlamak için çaba sarf edilir. Madem yapacaksınız da neden bizden evvel yapmadınız ?  Sözleriyle konuşmasını tamamladı. Katılımcılardan gelen sorular ve talepleri de dinleyen İlhan Ocaklı konuşmasının ardından vatandaşlarla sohbet etti.

( Kaynak: www.silehaberleri.com )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel