Ağva'da Fener Alayi Düzenlendi

Ağva'da Fener Alayi Düzenlendi
Ağva'da Fener Alayi Düzenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99.yılı kutlamaları kapsamında Ağva Atatürk Ortaokulu ve diğer okullarında katılımıyla akşam Fener Alayı düzenledi.

Okullar bölgesinde başlayan Fener Alayına öğrencilerin yoğun katılım sağladığı dikkat çekerken yürüyüşe vatandaşlarda katılarak öğrencilere destek verdiler.Okul Bandosu eşliğinde Ağva Meydanına gelen yoğun kalabalık meydan kurulan ses düzeninden yankılanan marşlar eşliğinde havai fişek gösterisini izlediler.Gösteri sırasında kısa tatili fırsat bilen ve tatilini Ağva’da geçirmeyi tercih eden vatandaşlarda havai fişek gösterisini izlediler ve onlarda meydanda toplanan coşkulu kalabalığın arasına katılarak doyasıya eğlendiler.Havai fişek gösterisinin ardından 23 Nisan Bayram coşkusu çalan oyun havalarıyla birlikte arttı.Katılımcılar doyasıya eğlenirken bir kez daha Ağva’daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında renkli görüntüler yaşandı.

( Kaynak: www.silehaberleri.com )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel