İki Gencin Alacak Kavgası Şile'de Son Buldu

İki Gencin Alacak Kavgası Şile'de Son Buldu
İki Gencin Alacak Kavgası Şile'de Son Buldu

İstanbul’dan gelerek Şile’ye yerleştikleri öğrenilen iki kişi arasında yaşanan alacak verecek meselesi kanlı bitti. C.Y.(17) VE E.Y.(17) arasında bir süredir süre gelen alacak-verecek konusu internette mesajlaşmaya, sonrasında ise telefonda küfürlü tartışmaya dönüşünce gençler Çayırbaşı mahallesi kırsalında beraberlerinde arkadaş grupları ile karşı karşıya geldiler.

Tartışma burada da devam etti. Çıkan arbede esnasında taraflardan E.Y. tartıştığı C.Y. yi arkasından bıçakladı. C.Y. Aldığı darbe ile Yere düşünce oluşan panik esnasında olay yerindeki tüm taraflar kaçarak uzaklaştılar.

Yaralı halde tek başına kalan C.Y. yi gören vatandaşların 112 ve Jandarmaya haber vermesi ile genç adam derhal Ümraniye Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralı taburcu edilirken, Şile Jandarmasının kısa sürede yakaladığı zanlı savcılık tarafından nöbetçi mahkemeye çıkartıldıktan sonra Maltepe Ceza evine gönderildi.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel