Rahmi Çakar'dan seçim sonrası ilk açıklama

Konu Aç
Rahmi Çakar'dan seçim sonrası ilk açıklama

İYİ Parti Şile Belediye Başkan Adayı olarak seçime giren Rahmi Çakar, 31 Mart yerel seçimlerinde %33.29 (8.416) oy alarak Şile Belediye Başkanlık seçimini kazanamadı. Sosyal medya hesabından seçimle ilgili şu açıklamayı paylaştı;

$ads={1}
Saygıdeğer hemşehrilerim,

Bu güzel coğrafyamıza hizmet etme amacıyla İYİ Parti şemsiyesi altında kurduğumuz Gönül İttifakı’na; hiçbir çıkarı ve siyasi beklentisi olmadan gönülden çalışan hanım kardeşlerime, gençlerimize, büyüklerime ve arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.

Şile, Ağva ve köylerimizin sorunları konusunda çözümler için projeler üretip çok iyi hazırlandık fakat kısmet olmadı. Halkımızın takdirinin her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Oylarıyla destek verenlere arkadaşlarım ve şahsım adına şükranlarımı arz ediyorum.

Oy vermeyen vatandaşlarımızın gönüllerine girmek için daha çok çalışacağız. Şile, Ağva ve köylerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nu kazandığı bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Cumhur İttifakı adayı olarak Ak Parti’den Şile Belediye Başkanı seçilen İlhan Ocaklı ve arkadaşlarını tebrik ediyor, Şile’mize hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılar diliyorum.

Karakiraz’dan Çelebi’ye, Kabakoz’dan Değirmençayırı’na, Sofular’dan Esenceli’ye kadar tüm köylerimizde, Şile merkezimizde ve Ağva beldelerimizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza en derin saygı, sevgi ve muhabbetlerimi arz ederim.

Rahmi ÇAKAR
Gönül İttifakı Adayı

Rahmi Çakar'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama
Kaynak: https://www.facebook.com/rahmicakarresmihesabi/posts/2338888769466138

Cevaplayan Tarih

Babel | Theme BY Mavi Yapım