Rahmi Çakar'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama

Rahmi Çakar'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama
Rahmi Çakar'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama

İYİ Parti Şile Belediye Başkan Adayı olarak seçime giren Rahmi Çakar, 31 Mart yerel seçimlerinde %33.29 (8.416) oy alarak Şile Belediye Başkanlık seçimini kazanamadı. Sosyal medya hesabından seçimle ilgili şu açıklamayı paylaştı;

Saygıdeğer hemşehrilerim,

Bu güzel coğrafyamıza hizmet etme amacıyla İYİ Parti şemsiyesi altında kurduğumuz Gönül İttifakı’na; hiçbir çıkarı ve siyasi beklentisi olmadan gönülden çalışan hanım kardeşlerime, gençlerimize, büyüklerime ve arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum.

Şile, Ağva ve köylerimizin sorunları konusunda çözümler için projeler üretip çok iyi hazırlandık fakat kısmet olmadı. Halkımızın takdirinin her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Oylarıyla destek verenlere arkadaşlarım ve şahsım adına şükranlarımı arz ediyorum.

Oy vermeyen vatandaşlarımızın gönüllerine girmek için daha çok çalışacağız. Şile, Ağva ve köylerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nu kazandığı bu büyük başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Cumhur İttifakı adayı olarak Ak Parti’den Şile Belediye Başkanı seçilen İlhan Ocaklı ve arkadaşlarını tebrik ediyor, Şile’mize hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılar diliyorum.

Karakiraz’dan Çelebi’ye, Kabakoz’dan Değirmençayırı’na, Sofular’dan Esenceli’ye kadar tüm köylerimizde, Şile merkezimizde ve Ağva beldelerimizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza en derin saygı, sevgi ve muhabbetlerimi arz ederim.

Rahmi ÇAKAR
Gönül İttifakı Adayı

Rahmi Çakar'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama
Kaynak: https://www.facebook.com/rahmicakarresmihesabi/posts/2338888769466138

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel