Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'dan Mesaj

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'dan Mesaj
Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'dan Mesaj

Gönül belediyeciliğini tesis etmek için, samimiyetle, ev ev, sokak sokak gezerek büyüğünden küçüğüne tüm vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Şile’de vatandaşlarımızın gönlünden geçeni çok iyi biliyoruz.

Bu oy farkının sebebi bu gönül birlikteliğidir. Geride kalan 15 yılda olduğu gibi bundan sonra da Şilemiz için hizmet etmeye ve ter akıtmaya devam edeceğiz.

İlçemizi birlikle, beraberlikle, hep birlikte büyüteceğiz. Çocuklarımız, hanımlarımız, gençlerimiz, kentlimiz ve köylümüzle, İstanbul’un akciğeri ve doğal yaşam kaynağı Şile’de mutlu ve huzurlu yaşamaya devam edeceğiz..

Şile için hizmet etmek onurun en büyüğü, bizleri 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı ve AK Parti Belediye Başkan adayı olarak Şile’de rekor oy % 54.38 ile bu onurlu hizmete layık gören değerli Şileli vatandaşlarımıza teşekkür ederim.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'dan Mesaj
Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'dan Mesaj

( Kaynak: www.sile.bel.tr )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel