Yeniden Refah Partisi Şile'de İlçe Teşkilatı Kuruyor

Yeniden Refah Partisi Şile'de İlçe Teşkilatı Kuruyor
Yeniden Refah Partisi Şile'de İlçe Teşkilatı Kuruyor

Eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın yaklaşık 2 yıldır süren yeni parti kurma çalışmalarını nihayetlendirdi. 1998 yılında anayasa mahkemesi kararıyla kapatılan refah partisinin bir anlamda yeniden diriltilmesini hedefleyen partinin adı ise “Yeniden Refah” partisi.
Kuruluşu tamamlanan partinin il teşkilatlarının birçoğu tamamlandı. İlçe teşkilatlarının oluşturulması aşamasında çalışmalar sürerken Fatih Erbakan’ın başkanı olduğu Erbakan Vakfı da sahada aktif çalışıyor.

Yaşanan gelişmeler ışığında Şile’de de Yeniden Refah Partisinin yönetimi oluşturuluyor. Konuyla alakalı olarak ilk toplantı Şile’de 17 Nisan akşamı atanan ilçe başkanı Harun Yuca’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Toplantıya İl Başkanı Enes Şener Akar ile Erbakan Vakfı Şile Temsilcisi M.Ali Teber’de katıldılar. Toplantıda milli görüş hareketinin hak ettiği yere gelmesi için yeni bir teşkilatlanmanın gerektiği ve Necmettin Erbakan’ın çizgisinde bu işi en iyi yapabilecek kişinin yine merhum Erbakan’ın oğlu olacağı konusunda vurgu yapıldı.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel