Ağva Köyleri Dostluk Turnuvası'nda Şampiyon Denizli Mahallesi Oldu

Ağva Köyleri Dostluk Turnuvası'nda Şampiyon Denizli Mahallesi Oldu
Ağva Köyleri Dostluk Turnuvası'nda Şampiyon Denizli Mahallesi Oldu

Ağva Dostluk Turnuvası Şampiyonu belli oldu. Toplamda 20 takımım mücadele ettiği ve yaklaşık beş ay süren turnuvada Final Maçı Kızılcaköy ile Denizli köyü takımları arasında oynandı.Final maçında Kızılcaköy’ü üstün bir oyunla yenen Denizli Köyü Şampiyon oldu.

Üçüncülük maçında Standart Pompa Takımı ile Kurfallı karşılaştı , 3. Lük kupasını Kurfallı takımı kazandı. Turnuvaya katılan takımlar Pınarlı, Şuayipli, Karamandere, Koltuköy, Yağcılar,Karacaköy, İhsanoğlu Yazımanayır, Ubeyli, Gökmaslı, Kurfallı, Denizli, Kızılcaköy, Standart pompa, Soğullar,Hacıköy, Çataklı, Karabeyli, Göksu, Kadıköy oldular.

Turnuvada katılan tüm takımlara plaket verildi. Dereceye giren takımlara kupa verildi. Gol kralına ve en centilmen takıma kupa verildi. Standart Pompa turnuvanın ödül sponsoru oldu.

Dördüncü olan Standart Pompa takımına kupasını komite üyesi verdi. Turnuvada üçüncü olan Kurfallı Köyünün kupasını ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren verdi.

İkinci olan Kızılcaköy’ün kupasını Standart Pompa’dan Cihat Çelebi takdim etti.Turnuvanın Şampiyonu Denizli Köyünün kupasını Standart Pompanın sahiplerinden Şeref Timurlenk Çelebi verdi.

Turnuvada 36 Gol ile Gol kralı Denizli köyünün gol ayağı Gürdal Erzurumlu oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ise Koltuköy Takımı oldu.Turnuvanın en az gol yiyen takımı Pınarlı Köyü oldu.

Pınarlı Köyünün Kupasını ŞADER spordan sorumlu başkan yardımcısı Abdullah Karadeniz verdi.

Ağva Dostluk Turnuvası komitesi Faruk Çalık, Cihan Bilir, Niyazi Ceylan, Erdal Karadeniz, Okan Tüzen, Emre Günay ve ŞADER yönetim kurulu üyesi Hakan Şengül bu güzel ve anlamlı turnuvayı başarılı bir şekilde organize ettiler.

Turnuvaya katılan takımlar şöyle: Pınarlı, Şuayipli, Karamandere, Koltu Mahallesi (Gökçe), Yağcılar, Karacaköy, İhsanoğlu Mahallesi (Soğullu), Yazımanayır, Ubeyli Mahallesi (Göksu), Gökmaslı, Kurfallı, Denizli (Göksu), Kızılcaköy, Standart Pompa, Soğullar Mahallesi (Şuayipli), Hacıköy Mahallesi (Geredeli), Çataklı, Karabeyli, Göksu, Kadıköy.

( Kaynak: www.bolgeninsesi.com )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel