Şile, 2 - 3 Kasım'da Foto Safari'ye Ev Sahipliği Yapıyor

Şile, 2 - 3 Kasım'da Foto Safari'ye Ev Sahipliği Yapıyor
Şile, 2 - 3 Kasım'da Foto Safari'ye Ev Sahipliği Yapıyor

Şile’de sonbaharla renk cümbüşüne bürünen doğanın kalbinden, en güzel fotoğraf karesini yakalamanın şimdi tam zamanı.

Karadeniz kıyısında bulunan, şelaleleri, ormanları, dereleri, yeşil alanları ve temiz havası sebebiyle İstanbulluların sıkça tercih ettiği Şile; 2-3 Kasım'da Foto Safari'ye ev sahipliği yapıyor. Yanınıza fotoğraf makinenizi, spor ayakkabınızı alın ve Sonbaharda doğanın muhteşem değişimine tanık olun!

Sonbaharın Renkleri Şile'de Bir Başka Güzel Muhteşem Sonbahar manzaraları, sarıdan kızıla değişen olağanüstü renk cümbüşüyle, köyleri, dereleri, şelaleleri, ormanıyla Şile Belediyesi muhteşem bir etkinlik gerçekleştiriyor.

İstanbul'un doğaya açılan kapısı Şile'yi keşfetmek için, el değmemiş pek çok doğal güzellikleri, flora ve fauna zenginliğiyle, kültürüyle, Şile beziyle, Şile palamuduyla, köyleriyle, foto safari için oldukça elverişli bir ilçe. Bu amaçla başta Şile'nin bu eşsiz güzelliklerini tanıtmaya yönelik çalışmalar yapan Şile Belediyesi, Türkiye'nin birçok ilinden fotoğrafçıyı Şile'yi keşfetmeye davet ediyor.

Şile'nin Bütün Güzellikleri Fotoğraflanacak Şile'de ilk defa yapılacak olan Foto Safari turuna ünlü fotoğraf sanatçıları Adem Barış ve Mehmet Kıralı eşlik edecek. Şile'nin tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçıların katılacağı etkinlikte, İstanbul'un karmaşasından ve gürültüsünden uzak, doğa ile iç içe zaman geçirilecek ve Şile fotoğraflar ile ölümsüzleşecek.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel