Ağva'daki Hediyelik Eşya ve Gözleme Dükkanları Kaldırıldı

Ağva'daki Hediyelik Eşya ve Gözleme Dükkanları Kaldırıldı
Ağva'daki Hediyelik Eşya ve Gözleme Dükkanları Kaldırıldı

ÖZEL HABER Ağva'ya gelen turistlerin uğrak yeri olan hediyelik eşya ve gözleme dükkanları bugün bulunduğu yerden kaldırıldı. Ağva'nın simgelerinden olan bu dükkanlar daha önceler şuan ki ismi ile Ağva meydanında bulunuyorlardı. Ağva meydan projesi sonrası yerlerinden kaldırılarak yer verilmemesi üzere Yakuplu caddesi üzerinde bulunan Kurfallı Otel'in hemen yanındaki şahsa ait arsaya taşındılar.

Burada uzun süre kalan hediyelik eşya ve gözleme dükkanları süreleri bittiğinden dolayı şuan ki konumundan da kaldırıldı. Hediyelik eşya ve gözleme dükkan sahipleri belediyenin kendilerine yer göstermelerini yetkililerden istiyorlar.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel