Neden Yazı Yazmaya Ara Verdim ?

Neden Yazı Yazmaya Ara Verdim ?
facebook twitter instagram e posta Diğer yazılar

Merhaba Değerli Ağva'nın Sesi Okurları, Uzun zamandır yazı yazmıyordum, gerek işlerimin yoğun olmasından dolayı gerekse kış ayına girdiğimizde bende kalan öksürük olmasından dolayı yazılarıma biraz ara vereyim derken baya ara vermişim. Haber sitesinde ki köşe yazılarıma baktım, en son 14 Şubatta yazı yazmışım neredeyse yıl bitmek üzere. Yazı işlerini bir kenara bırakalım, şimdi sizlere neden uzun süre yazı yazmadığımı söylemek isterim. Benim girişimci bir ruhum var. Bu girişimci ruhum sürekli beni bir şeylere itmekte. 14 Ekim 2019 tarihinde "Site Keşfet" adını verdiğim bir site açtım ve bu site şu anda Türkiye sıralamasında 5 binin içerisinde Allah'a şükürler olsun.

1994 Doğumlu olmama rağmen şu anda;

Yukarıdaki web sitelere sahip durumdayım. Bunların hepsi Dünya ve Türkiye sıralamasında güzel bir konumdalar. Hal böyle olunca yakın çevreme bunları söylediğimde anlamıyorlar. 3 web site sahibi biriyim ve şu anda Ağva'da ki ölü bir işletmeyi, sitelerim sayesinde ayağa bile kaldırabilirim ama gel görelim ki Şile veya Ağva'da ki bir çok işletme bu durumu anlamıyor veya anlamak istemiyor. Web site açmak çocuk oyuncağı ama onu ayakta tutmak çok ama çok zordur. Sürekli saçma sapan içerikler girmek yerine insanları gerçekten ilgilendiren adam akıllı içerikleri girmek her zaman daha iyidir.

Ağva'nın Sesi'nin şu anda Türkiye sıralaması 19,748, Şile Ağva Köyleri'nin Türkiye Sıralaması 48,816, Site Keşfet'in Türkiye sıralaması 5,975 bunlar hiçe atılacak durumlar değildir ama gel de bunları anlayacak birilerini bul.

Ağva'nın Sesi haber sitesinin geçtiğimiz günlerde logo ve tema değişikliğine gidildi. Ağva'nın ilk ve tek haber sitesi olma özelliğini elde tutan Ağva'nın Sesi hep yeniliklerin öncüsü olmak zorundadır. Ağva'nın Sesi olarak yazar kadromuzda da genişlemeye gittik. Yeni yazarlarımız olan Aysima Sarımaden, Kübra Demirel, Gizem Ayyıldız arkadaşlara bizleri tercih ettikleri için teşekkürlerimi sunar ve başarılarının devamını dilerim.

SENDE KÖŞE YAZARI OLABİLİRSİN !

Benim ile bütünleşen bir cümlem var, "Her zaman bir adım öndeyim"

Sağlıcakla kalın...

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel