Nail Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Nail Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı
Nail Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

21 Aralık’ta gerçekleşecek olan CHP Şile İlçe Başkanlık seçimlerinde, Nail Kaya adaylığını açıkladı. Nail Kaya; "Hedeflediğimiz ve özlediğimiz seçim başarılarına ulaşmak ve yepyeni bir anlayışın başlangıcı olması dileğiyle Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum” dedi.

Yıllarca CHP Ağva Belde başkanlığını yürüten Nail Kaya sabah saatlerinde yaptığı basın açıklaması ile CHP Başkanlık adaylığını açıkladı. Bir grup CHP’li arkadaşlarını yanına alarak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; "Öncelikle Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Kongresinin İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizler barış ve kardeşlik içerisinde sokaktaki insandan, köylümüze, çocuklarımızdan, yaşlılarımıza, esnafımızdan, derneklerimize ortak hedef ve amaçlar doğrultusunda toplumumuza karşı duyarlı bir Cumhuriyet Halk Partisi yönetimini oluşturmak istiyoruz. Şile Merkez İlçemiz ve 62 Mahallesinde Beykoz’dan Kandıra’ya kadar çok büyük bir geniş coğrafyada yaşayan halkımızın istek, öneri ve ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda omuz omuza birlikte görev almayı amaçlıyoruz. Bugün sevgi ve saygı bütünlüğü içerisinde hedeflediğimiz ve özlediğimiz seçim başarılarına ulaşmak ve yepyeni bir anlayışın başlangıcı olması dileğiyle Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum."

Nail Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı
Nail Kaya, Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Nail Kaya, sözlerine şöyle devam etti; "Bütün engelleme ve zorluklara rağmen her kademede emeği geçen ve Mustafa Kemal Atatürk devrimciliğini ve altı okumuzun anlam ve ilkelerini yüreğinde taşıyan siz vefakar siz Cumhuriyet Halk Partililerimize çok teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu’na ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’na Karadeniz’in incisi Şile’den Saygı,sevgi ve selamlar gönderiyoruz" dedi.

Yapılan basın açıklamasının ardından grup İlçe Başkanlığına giderek ilçe başkanını ziyaret ettiler. Çekilen hatıra fotoğrafı ile program son buldu.

<<< BASIN AÇIKLAMANIN VİDEOSU >>>

( Kaynak: www.yildizhaber.net )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel