Şile'den Elazığ'a Yardım Eli

Şile'den Elazığ'a Yardım Eli
Şile'den Elazığ'a Yardım Eli

24 Ocakta yaşanan Elazığ depreminin ardından tüm Türkiye adeta seferber olmuş ve ülkenin dört bir yanından deprem bölgesine yardım yağmıştı. Duyarlı Şile halkı da ilçede düzenlenen bazı organizasyonlarla mağdur durumda ki vatandaşlarımıza yardım eli uzatma fırsatı buldular.

Konuyla alakalı olarak İYİ Parti ve CHP İlçe teşkilatları derhal bir yardım kampanyası başlatarak bir kamyon kıyafet, battaniye, temizlik malzemesi ve bebek mamasını teslim ederek ertesi gün yola çıkardılar. Yaklaşık yarım günde 1 kamyonu dolduran siyasi partilerin çabası takdire şayandı.

Diğer bir kampanyayı da İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta’nın çağrısı ile İstanbullu muhtarlar yaptı . Şile’de de birçok muhtar kampanyaya köylerinden tedarik ettikleri kıyafet, battaniye ve bebek bezi gibi malzemelerle destek oldular. Şile’den çıkan yardımların tamamı iki gün sonra deprem bölgesine ulaşmıştı.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel