Ağva'daki Marketlerde Kolonya Stokları Bitti

Ağva'daki Marketlerde Kolonya Stokları Bitti
Ağva'daki Marketlerde Kolonya Stokları Bitti

Corona virüsünün Türkiye'de de olduğunun ortaya çıkması üzerine Ağva'daki vatandaşlar, marketlere akın etti. Ağva'da makarna ve kolonya satışları patladı. Vatandaşlar tedbir amaçlı dezefektan ürünlere yöneldi. Antibakteriyel ıslak mendil, sabun ve dezenfektanların yanı sıra özellikle etil alkol içeren kolonya satışlarında artış yaşandı. Ağva'da marketlerde kolonya kalmadı.

Corona Virüse Karş Kolonya Nasıl Olmalı ?
Kolonya virüslerin yok edilmesinde ciddi bir dezenfekte özelliğine sahip. Kolonyanın 80 derece olması lazım. En azından 50 derecenin üzerinde olsun ki, o mevcut virüslerin protein yapısını bozarak virüsleri yok etsin. Kolonya ciddi anlamda bizim işimizi kolaylaştıracak bir ürün. Burada önemli olan kaliteli ve etil alkol içeren kolonya kullanılmalıdır.

Kolonya Corona Virüse Karşı Korur Mu ?
Kolonya yok edici bir metod olarak değil önleyici bir metoddur. Önlemlerimizi almamız lazım. Medyada çıkan önlemleri almamız lazım. Bu noktada steril ortamları sağlayarak veya ihtiyaç olmadan bu ortamlara girilmeyerek en önleyici önlemleri almamız lazım. Kolonya ile günlük rutin temizliğimizi yaparak bize yardımcı olacaktır.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel