Ağva'nın Sesi 3 Yaşında !

Ağva'nın Sesi 3 Yaşında !
Ağva'nın Sesi 3 Yaşında !

Saygı Değer Okurlarımız,

Bugün, Ağva'nın ilk ve tek haber sitesi olan Ağva'nın Sesi 3 yaşında. Tarafsız olarak çıktığımız bu yolda hiçbir zaman değişmeyeceğimizin altını çizerek, başladığımız çizgiden çıkmayacağımızı belirtmek isteriz. Ağva halkının her daim sesi olmaya devam edeceğimizi ve bu yolda sizlerin de desteklerinizi esirgemeyeceğinizi bilmekteyiz.

29 Mart 2017 yılında Mahmut Şafak ÇETİN tarafından kurulan Ağva'nın Sesi, İnternet haberciliğine amatör bir ruhla başlasa da, profesyonel olarak devam etmektedir. Ağva'nın Sesi olarak, başta gönüllülük esası ile köşe yazarlığı yapan yazarlarımıza ve bizleri gerek sosyal medya'da takip ederek, paylaşarak ve yorum yazarak destek olan herkese teşekkür ederiz.

Mahmut Şafak ÇETİN
Ağva'nın Sesi Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel