ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren'den Koronavirüs Hakkında Açıklama

ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren'den Koronavirüs Hakkında Açıklama
ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren'den Koronavirüs Hakkında Açıklama

Koronavirüsle mücadele günlerinde hemşerilerine hayati önemde çağrıda bulunan Şile ve Ağva Civar Köyleri Derneği (ŞADER) Başkanı Süleyman Hilmi Eren; "Aman dikkat, biraz daha sabır. Elbette bu zor günler de geçecek. Özellikle köylerdeki büyüklerimizi bir süre daha görmeyelim. Geleceğimiz için evde kalalım"dedi.

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını ülkemizi de tehdit etmeye devam ediyor. Milletçe büyük bir mücadele verdiğimiz salgına karşı en etkin savunma gücümüz hiç şüphesiz evde kalmak ve sosyal mesafeyi korumak. Yetkililerin de bu yönde her gün çağrıları oluyor. Can kayıplarımızın da her geçen gün arttığı salgına karşı Şileli hemşerilerini uyaran ve hayati önemde çağrıda bulunan ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren, özellikle köy bölgesinde yaşayan aile büyüklerinin bir süre daha ziyaret edilmemesi gerektiğini ifade etti.

"Büyüklerimizi düşünüyorsak onların sağlığına önem vermeliyiz ve onun için de onlara virüsü taşımamak için bir süre daha temastan uzak kaçmalıyız" diyen Başkan Eren, "Yetkililerin uyarılarına mutlaka ama mutlaka uymalıyız. Bu zor zamanları evde kalarak ve sosyal mesafeyi koruyarak en az zararla atlatabiliriz. Risk grubundaki yaşlılarımızı bir süre görmesek, sadece telefonda konuşsak hepimizin sağlığı için daha iyi olur. Büyüklerimizin ihtiyaçları için ilgili muhtarlıklar ve yetkilileri bilgilendirebiliriz. Aman dikkat, biraz daha sabır. Biz ŞADER yönetimi ve Köy Dernek Yönetimleri ile İrtibatlı çalışıyoruz, emrinizdeyiz. Her türlü ihtiyaçlarınızda ŞADER’i ve Köy Dernek Başkanlarınızı arayabilirsiniz. Bütün hemşerilerimize sağlıklı günler diliyorum" dedi.

( Kaynak: www.bolgeninsesi.com )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel