Şile Belediyesi "Aşevi" Projesini Hayata Geçirdi

Şile Belediyesi "Aşevi" Projesini Hayata Geçirdi
Şile Belediyesi "Aşevi" Projesini Hayata Geçirdi

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın seçim dönemi vaatlerinden olan ‘Aşevi’ projesi hayata geçirildi. Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği zor dönemde ihtiyaç sahibi Şileli ve Ağvalı vatandaşlara daha çabuk ulaşabilmek adına, proje çalışmaları hızlandırılarak "aşevi" faaliyete alındı.

COVİD-19 salgını sebebiyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü, kronik rahatsızlığı bulunan ve ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlara ulaşan Şile Belediyesi günlük 125 sıcak yemeği mahalle mahalle ziyaret ederek adreslerine ulaştırıyor.

Şile Belediyesi "Aşevi" Projesini Hayata Geçirdi
Şile Belediyesi "Aşevi" Projesini Hayata Geçirdi

Olası acil durumlarda hazırlıklarının tam olduğunu kanıtlayan Şile Belediyesi ve Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, aşevi projesiyle birlikte 200 kişiye yardım kolisi ulaştırırken, gerek aşevi, gerek dezenfekte çalışmaları gerekse ilaçlama ve yıkama çalışmaları ile vatandaşlarından tam not aldı.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel