Ağva - Kandıra Yolunda Trafik Kazası: 1 Ölü 4 Yaralı

Ağva - Kandıra Yolunda Trafik Kazası: 1 Ölü 4 Yaralı
Ağva - Kandıra Yolunda Trafik Kazası: 1 Ölü 4 Yaralı

5 Haziran sabahı 11:45 sularında Büyükaşağı Mahallesinden Ağva’ya seyretmekte olan 27 UV 412 plakalı Eren K. (29) yönetiminde ki araç yan yoldan kontrolsüzce ana yola çıkarak, ana yolda seyretmekte olan Osmanköy eşrafından Mustafa M.'nin (78) kullandığı 14 KF 986 plakalı araca çarptı.

Alınan ihbar üzerine olay yerine Jandarma ve Sağlık ekipleri sevk edildiler. Kaza esnasında Eren K. ile birlikte araçta bulunan Göçe mahallesi gençlerinden Bura G. (21), Alparslan G. (21) ve Yakuphan S., Eren K. ile birlikte Kandıra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar.

Diğer aracın sürücüsü Mustafa M. ise ambulansla sevk edildiği Şile Devlet Hastanesi’ne giderken yolda hayatını kaybetti. Diğer araçta ki yaralılardan Eren K.’nin ise ağır yaralı olarak Kandıra Devlet Hastanesi’nde halen yattığı öğrenildi.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi ( 1 ))

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Daha yeni Daha eski