Şile'de Türk Bayrağını Yere Atan Şahıs Yakalandı

Şile'de Türk Bayrağını Yere Atan Şahıs Yakalandı
Şile'de Türk Bayrağını Yere Atan Şahıs Yakalandı

Gece yarısı yolda yürürken gördüğü Türk bayrağını çekip yere savuran T.H., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şile Üsküdar Caddesi üzerine yürüyen iki kişiden biri, gördüğü Türk bayrağını çekip yere attı. Arkalarından olayı gören bir kişi ise Türk bayrağını katlayıp yerden kaldırdı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayı araştıran polis ekipleri şüphelinin yerini tespit etti.Tutuklama Kararı
Kumbaba Mahallesi'ndeki evinde gözaltına alınan 49 yaşındaki T. H., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Görüntüde Türk bayrağını yere atan T. H.'nin yanındaki kişinin R. E. olduğu ve ifadesinin alındığı öğrenildi.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel