Şile'nin Yeni Spor Kulübü Deniz SK Kuruldu

Şile'nin Yeni Spor Kulübü Deniz SK Kuruldu
Şile'nin Yeni Spor Kulübü Deniz SK Kuruldu

Şile Yıldızspor ve Şilespor’un ardından Şile’nin 3. Bir futbol kulübü daha oldu. Kurucu başkanlığını eski Şilespor futbolcusu A.Veysel Ünal’ın yaptığı takımın lansmanı da 22 Eylül akşamı gerçekleştirildi. 

Mavi, beyaz ve yeşil renkleri ile kurulan takımın renkleri denizi, saflığı ve doğayı simgeliyor. Kulüp armasında ise bugüne kadar çok bilinmeyen ama Şilemize özgü bir değer olan kum zambağı ile Şile’nin sembolü kale kullanıldı. 

Başlangıç olarak sadece futbol branşında faaliyet göstereceklerini ifade eden Veysel Ünal, “futbol aşığı, dinamik bir ekiple kulübümüzü kurduk ve ekibimiz birikimlerini çocuklara aktarmak için büyük heyecan duyuyor” dedi. 

Şile'nin Yeni Spor Kulübü Deniz SK Kuruldu
Şile'nin Yeni Spor Kulübü Deniz SK Kuruldu

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın en iyi yolunun sporla tanıştırmak olduğunu hatırlatan idealist ve genç başkan, “Amacımız sadece sporcu yetiştirmek değil, topluma katkı sağlayabilecek ahlaklı bireyler de kazandırabilmek” vurgusu yaptı. 

Şile Deniz Spor adında bir kulübün olduğunu hatırlatan Ünal, tekrardan öze dönüş adı altında liglere katılım için başvuruları yaptıklarını ve kolları sıvadıklarını ifade etti. 

2020-2021 sezonunda federasyonun amatör ligleri oynatması durumunda kulübün A takım ve alt yaş gruplarında mücadele edecek kadroları hazır.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel