Ağva'da Park Halindeki Araç Alev Alev Yandı

Ağva'da Park Halindeki Araç Alev Alev Yandı
Ağva'da Park Halindeki Araç Alev Alev Yandı

Ağva mahallesi 8 Kasım akşamı heyecanlı dakikalar yaşadı. Yakuplu mahallesi üzerinde aracını yol kenarına çekerek bankadan para çekmeye çıkan A.A. bankamatik önünde işlem yaparken aracı bir anda alev almaya başladı. Alevler kısa sürede aracın her tarafını kaplayınca olay yerine 40 mt. Mesafede ki itfaiye ekipleri de hemen olay yerine gelerek yangını söndürdüler.

Şans eseri itfaiye müfrezesine yakın bir noktada gerçekleşen yangında can kaybı veya yaralanma yaşanmaması sevindirirken, araçta da ciddi bir hasar oluşmadı. Yangının aracın elektrik kutusundan çıktığı öğrenildi.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel