Büyükbucaklı Mahallesine Kamera Sistemi Takıldı

Büyükbucaklı Mahallesine Kamera Sistemi Takıldı
Büyükbucaklı Mahallesine Kamera Sistemi Takıldı

Şile’nin Büyükbucaklı mahallesinde yaşanan araba hırsızlık olayı üzerine, mahallenin güvenliğini arttırmak amacıyla muhtarlık çalışma başlattı. Dört farklı noktaya yerleştirilen kameralarla yaşam alanı takibe alındı. Uygulaması yapılan kamera sistemi ise bir hayli tasarruflu ve kullanışlı. Güneş paneli ile enerji sağlayan sistem kablosuz erişim ve IP kamera teknolojisi başarılı bir kayıt sağlıyor.

Full Hd 3 Megapixel 12 adet IP tabanlı -noktadan noktaya kablosuz- erişimi olan kamera sistemi adeta diğer mahalleler için örnek teşkil ediyor. Güneş paneli kaynağı ile ayrıca doğa dostu ve yenilenebilir bir teknoloji sağlandı.

( Kaynak: Şile Gündem Gazetesi )

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel